Premiera: Wynik Stu Bitew


Prezentacja na Let’s Grow Poznań!


Akademia Menedżera Innowacji


Kolejne złote serce – I miejsce na Konferencji I love Marketing!


Mentoring i Konferencja Nowoczesne Technologie


“Bitwa na gary” jako tekst w numerze Sprawny Marketing


Konferencja Firma Przyszłości – Toruń


Keynote na Kongresie Dealerów


Program mentorski


Złote serce na konferencji I Love Marketing!


3 refleksje na temat prowadzenie biznesu w nowych czasach


Cykl rozmów o mentoringu!


1 2 3 15
F133

Premiera: Wynik Stu Bitew

Od stycznia pracujemy intensywnie projektowo, a Wojtek, na zaproszenie różnych organizacji i instytucji w każdym tygodniu prezentuje swoje “felietony na żywo” dotyczące strategii rynkowych w różnych sektorach. Jednym z takich sektorów jest automotive. Na zaproszenie DCG, organizatora Forum Top 100 dealerów samochodowych, Wojtek w prezentacji Wynik Stu Bitew przedstawił swoje spojrzenie na zmiany na rynku i ich strategiczne konsekwencje wynikające dla dealerów. Dziękujemy za zaproszenie!

1706219202233

Prezentacja na Let’s Grow Poznań!

Na zaproszenie Semcore, organizatora wydarzenia Let’s Grow Poznań, Wojtek podzielił się z uczestnikami swoimi refleksjami dotyczącymi tego, czy przełom 2023/4 jest przełomem w biznesie. Dziękujemy za zaproszenie!

FG5C0026

Akademia Menedżera Innowacji

Na zaproszenie PARP – organizatora Akademii Menedżera Innowacji Wojtek przedstawił reflekcje dotyczące wdrażania innowacji w sektorze MŚP. Dziękujemy za zaproszenie!

Igor Wojtkowiak

Kolejne złote serce – I miejsce na Konferencji I love Marketing!

Wojtek wygrał obie tegoroczne (wiosenną i jesienną) edycje konferencji I love Marketing, nazywanej Nieoficjalnymi Mistrzostwami PL w prezentacjach (prezentacje ocenia ponad 1000 osób z publiczności pod kątem merytoryki, formy przekazu i podania). W tej edycji Wojtek prezentował zagadnienie strategiczne – podnoszenia wartości produktu i usługi do premium. Bardzo się cieszymy, dziękujemy za oddane głosy i gratulujemy wszystkim speakującym! (na zdjęciu podium: Wojtek Ławniczak, Łukasz Kępiński, Kama Kotowska).

ikn (521) (Copy)

Mentoring i Konferencja Nowoczesne Technologie

Iza i Wojtek wrócili ze Szczecina z Konferencji Nowoczesne Technologie, na której wystąpili na scenie wspólnie z mPower Sp. z o.o.. prezentując efekty programu, w którym uczestnili jako mentorzy. Niezwykły pomysł i organizacja autorstwa Pomorze Zachodnie plus znakomita współpraca z Marcin Holub, Michałem Bonikowskim i Zespołem MPower! Cieszymy się niezwykle z zaproszenia do tego projektu!

okladka sprawny

“Bitwa na gary” jako tekst w numerze Sprawny Marketing

Czasopismo do dostania w salonach prasowych. Polecamy i dziękujemy za zaproszenie. Uwaga, zdjęcie na okładce wygenerowane 100% przez AI.

Zrzut ekranu 2023-10-18 o 20.21.59

Konferencja Firma Przyszłości – Toruń

W trakcie konferencji Firma Przyszłości w Toruniu Wojtek zaprezentował felieton na żywo pt. Kiedy przechodzisz przez rzekę. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

1695144007132

Keynote na Kongresie Dealerów

Jako gość specjalny na Kongresie Dealerów w Łodzi Wojtek wygłosił keynote speech pt. Zatopione łodzie, spalone mosty i mówię w niej m.in. o dylematach niemieckiej motoryzacji, chińskich bateriach, bitwie o dane i zarządzaniu doświadczeniem. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

4

Program mentorski

W ramach programu mentorskiego, które organizuje Pomorze Zachodnie (biznes.wzp.pl/mentoring) Wojtek i Iza mają przyjemność współpracowac z mPower – polskim producentem napędów elektrycznych. Znakomita polska myśl inżynieryjna, polski łańcuch dostaw i energia tej ekipy – to już jest niezwykły – nomen omen – power. To będzie bardzo duże, zobaczycie!

A jeżeli macie łódź z napędem spalinowym, to zainteresujcie się zamianą na tego elektryka.
Na łódce możecie rozmawiać bez przekrzykiwania się, nie płoszycie czapli i perkozy Wam dziękują osobiście.

fot. Wiktoria Paprzycka

IMG_6367

Złote serce na konferencji I Love Marketing!

Prezentacja o koncepcji Jobs-To-Be-Done w wykonaniu Wojtka uzyskała najwyższy wynik w 15 letniej historii konferencji I love Marketing nazywanej nieoficjalnymi mistrzostwami Polski w prezentacjach merytorycznych. Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy!

Prezentację obejrzysz tu:

326293871_2203342396521745_109036359905904843_n

3 refleksje na temat prowadzenie biznesu w nowych czasach

Każda z decyzji biznesowych dotyczy przyszłości, więc musi mieć jakiś punkt odniesienia. W prezentacji pt. 3 refleksje na temat prowadzenie biznesu w nowych czasach, która odbędzie się w ramach konferencji Business market, Wojtek opowie o tym punkcie odniesienia oraz o tym jak ja działamy w nowej rzeczywistości, podejmując decyzje w biznesie.

Zapraszamy na Business Market, czwartek 16 marca późnym popołudniem, Elektrownia Powiśle Warszawa. Szczegóły w linku: https://www.businessmarket.com.pl

Zrzut ekranu 2023-03-11 o 12.56.56

Cykl rozmów o mentoringu!

Wojtek, zaangażowany w cykl wywiadów o mentoringu, powiedział:

Coraz częściej zdarza mi się mentorować. I muszę przyznać, że jest to dla mnie jedno z najtrudniejszych wyzwań w moim życiu – np. jak przekazać wiedzę i umiejętności, żeby nie wskoczyć w pozycję doradcy albo nie zostać odebranym jako boomer, który coś ględzi. Tym bardziej, że mentoringi, przez które ja przechodziłem kiedy byłem małym chłopcem (hej), były przypadkowe. Uczyłem się przez podpatrywanie, naśladowanie i ćwiczenie. Ale to nie był mentoring z prawdziwego zdarzenia.

Poza tym dziś przeszedłem już smugę cienia i jako “młody senior” przygotowuję się nie tylko do roli mentora, ale także mentee – wszak reskilling będzie jednym z największych wyzwań stojących przed rynkiem pracy i chciałbym być z życiem, technologią, światopoglądem młodszych ode mnie, wciąż na bieżąco – więc chcę być mentee.

Kiedy zacząłem wspierać Design Mentorship mentoring wydawał się bułką z masłem. Dziś widzę, że im dalej w las, tym ciemniej. Mentoring jest pełen mitów, uprzedzeń, stereotypów.

Chcę zrozumieć lepiej, czym mentoring jest, czym nie, jak może wyglądać, żeby miał ręce i nogi. Wspólnie z Kasią – szefową Design Mentorship wymyśliliśmy, że warto porozmawiać z osobami, które stykają się z mentoringiem od strony praktycznej, nagrać te rozmowy i podzielić się tym, co usłyszymy, żeby mentoring w organizacjach zaczął nabierać sensu. Zaczynamy od rozmów z ludźmi, którzy w swoich obszarach odnoszą sukcesy – zarówno na poziomie korpo, jak i “nowych biznesów” czy też firm rodzinnych.

Te rozmowy to będzie cykl. Półgodzinne poranne webinary, w których postawimy tezy, zadamy pytania, opowiemy o tym, co nas boli i pogadamy z tymi, którzy zmagali albo zmagają się z problemami w obszarze mentoringu w swoich biznesach.

Pierwsza rozmowa z Michałem Sadowskim z Brand24.
Startujemy już 17 marca o 9:00!
Link do zapisów znajdziesz w załączeniu.
Zapraszam!


LINK DO ZAPISÓW: https://www.designmentorship.pl/mentoring-w-twojej-firmie

Masz jakieś pytanie?

dowiedz się więcejo nas

Odwiedź nasze stronyw social media

DZIELĘ SIĘ WIEDZĄ

Co 3 tygodnie wysyłam porcję materiałów, które inspirują mnie w pracy stratega i projektanta usług. Sygnały, modele, innowacje, tricki, hacki, narzędzia i metody.